неділя, 19 травня 2013 р.Наша робота


Запровадження нового підходу до завдань шкільної професійної підтримки вимагає створення команди спеціалістів, котрі б взаємопідтримували один одного, ділилися власними ідеями та досягненнями, йшли новими шляхами професійної підтримки.
Саме тому 12-26 травня 2013 року розпочав роботу семінар-тренінг для тренерів - експертів у підтримці розвитку вчителів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємництва в рамках проекту «Шкільна академія підприємництва -2», яка продовжується у 2013 році в рамках реалізації проекту «Польська поміч» за фінанасування Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Учасники проекту - спеціалісти в області економіки та психології, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти 14 областей України.
На заняттях тренери навчаються використовувати теорію через розуміння і розвиток наставницьких міжособистісних процесів в аспекті професійної кваліфікації та працевлаштування. Значним елементом навчання є представлення способів підготовки учнів до виконання ролі підприємця - планування підприємницької діяльності, створення бізнес-плану та ведення підприємницької діяльності. У зв’язку з цим значне місце у проекті виділене для психологічної підготовки осіб, котрі вирішили взятися за створення у своїх закладах нових шляхів професійної підтримки.

Немає коментарів:

Дописати коментар