ЗвітиНаш перший звіт
Зрозуміло одне, що його чекали всі учасники міжнародного проекту "Шкільна академія підприємництва".
А тому, найголовніше це те, що ми, педагогічні працівники Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пані Світлана Кушнікова та пан Андрій Скоробогатов
 стали учасниками (а тепер  координаторами) українсько-польського проекту не просто так, а подолавши безперепон українсько-польський  кордон,  пройшли високопрофесіно організоване навчання на гостинній і  історично-багатій польскій землі в Сулеювеку у тренінгову Центрі розвитку освіти м.Варшава(ОRE). 
Все відбувалося на підставі договору про партнерство у реалізації Проекту №40/2013 "Шкільна академія підприємництва2" співфінансованого в рамках Програми розвитку польської співпраці Міністерства закордонних справ РП у 2013 році.
Особлива подяка пані Еві Бобінській, натхненниці цього навчання, яке для нас було організоване 
з 12 по 27 травня 2013 року.
Повернувшись на Батьківщину, наступним кроком було  підібрати команду однодумців, професіоналів, творчих людей, які зможуть запилити вогник захоплення психолого-економічним проектом своїх учнів і створти Шкільні клуби підприємництва у своїх навчальних закладах.
І така молода команда створена!!!
Для них заняття проходили на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 10 по 11 червня 2013 року.
  


А третім кроком до засвоєння загальноєвропейських рекомендацій щодо розвитку необхідних компетентностей для активного входу на відкритий ринок праці, досягнення успіху в бізнесі та професійній кар'єрі було виїздне навчання у Херсонській академії неперервної освіти, яке проводилося у співпраці з польськими тренерами з 23 по 27 червня 2013.
Велика вдячність за увагу, теплоту взаємовідносин, майстер-класи людяності у налагоджені контакту і підтримки учасників навчання шановним  польським тренерам Здиславі Баранкевич та Монікі Вервицькій


ТОМУ НА  ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ Є НАКАЗ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
"Про реалізацію інноваційного Проекту«Шкільна академія підприємництва»  від 27.08.2013653 /0/212-13
                                        Координатор Світлана Кушнікова


ЗВІТ № 2  
           РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
                        Працюємо згідно наказів! 


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИДНІПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ І НАУКИ


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ» 

НАКАЗ 02.09.2013                                            м. Дніпропетровськ                          
      92_


Про реалізацію інноваційного Проекту
«Шкільна академія підприємництва» 

           З метою впровадження в закладах освіти області інноваційного Проекту «Шкільна академія підприємництва», спрямованого на розвиток підприємництва та засвоєння загальноєвропейських рекомендацій щодо необхідних компетентностей для активного входу на відкритий ринок праці, досягнення успіху в бізнесі та професійній кар’єрі та на виконання наказу департаменту освіти і науки  № 653/0/212-13 від 27.08.2013 «Про реалізацію інноваційного Проекту «Шкільна академія підприємництва» 

НАКАЗУЮ: 
1.  Призначити координатором Проекту «Шкільна академія підприємництва» Кушнікову С.В., старшого викладача кафедри педагогіки та психології.2.  Декану факультету підвищення кваліфікації  педагогічних працівників Швидуну В.М. включити до програми курсів підвищення кваліфікації психологів та вчителів економіки питання з підготовки старшокласників до успішної підприємницької діяльності відповідно потребам сучасного ринку з 01 вересня 2013 року..3. Зав. кафедрою педагогіки та психології Батраченку І.Г. надавати  наукову, методичну  та консультаційну допомогу координатору Проекту та навчальним закладам  у реалізації програми інноваційного Проекту «Шкільна академія підприємництва».
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з наукової роботи та інтелектуальної власності Морозову В.В. 
Ректор                                                               М.І.РОМАНЕНКО
ЗВІТ № 3 
  
5 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ  гостинно зустрічав у своїх стінах  почесних і дорогих друзів та гостей   Дніпропетровський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу, яким керує креативний, сучасний, успішний,   директор Войтович Ніна Василівна. 
Довгоочікуваною була ця зустріч для колективу закладу та членів ШКП "Вектор". Саме цього дня відбулося відкриття навчально-практичного центру кафедри ресторанного  обслуговування -  учнівського ресторану "СОЛОХА ЗАПРОШУЄ". Члени шкільного клубу мають пряме відношення до цієї події, бо на ремон навчально-практичного центру - це 50% від своєї зарплатні( заробіток після навчальної літньої практики),  перерахували своєму закладу. Посильна і фізична допомога була від членів клубу: фарбували, підмітали, виносили сміття, декорували приміщення і т.п.    


ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ОПІКУНИ ПРОВЕЛИ
 ЗАСІДАННЯ ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА,
 НА ЯКЕ ЗАПРОСИЛИ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ 

 

 РОМАНА ШЕВЧЕНКО, ЯКИЙ Є КЕРІВНИКОМ ПРИВАТНОЇ СТУДІЇ "ФАРТУХ" 
члени ШКП "ВЕКТОР"

 майстер-клас від Романа Шевченко
Свідком та учасницею подій була Ваша
Світлана Кушнікова 

ЗВІТ № 4


  11 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА "КРОК ДО УСПІХУ", ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.
Тема засідання: „Школа фінансового успіху”.
  
творча робота завжди об'єднує ,
бо  ПСИХОЛОГІЧНА ВПРАВА "ПЕРШИЙ КРОК ВІД МРІЇ ДО БІЗНЕСУ" ПІДШТОВХНУЛА  ЧЛЕНІВ КЛУБУ ДО РОЗДУМІВ ПРО СВІЙ МАЙБУТНІЙ  БІЗНЕС.

ОСОБЛИВО ТВОРЧОЮ БУЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКИХ РОБІТ. ПАНУВАЛА ПРИЄМНА І ЗАТИШНА АТМОСФЕРА. ТОМУ КОЖНИЙ УЧАСНИК  БЕЗ СОРОМУ ДІЛИВСЯ З ПРИСУТНІМИ СВОЇМИ МРІЯМИ. А ЦЕ ЗДОРОВО, КОЛИ ДІТИ ДОВІРЯЮТЬ ОДИН ОДНОМУ!!!

презентація Телевної Діани,
члену клубу "Крок до успіху"
РОБОТА ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА "КРОК ДО УСПІХУ" НАБИРАЄ ОБЕРТІВ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ. ПЕРЕГЛЯНУВШИ БЛОГ ЦЬОГО КЛУБУwww.docntt1.blogspot.com., ВИ ПОБАЧИТЕ, ЩО ЖИТТЯ ВИРУЄ!!! 
                    А СВОЮ ЗУСТРІЧ, МИ ЗАВЕРШИЛИ ОСЬ ТАК!!!

                                        Свідком та учаснком подій
була Ваша  Світлана Кушнікова

ЗВІТ № 5 
18 вересня 2013 року в м.Кривому Розі відбулося спільне засідання двох шкільних клубів підприємництва: бізнес-клубу "Перспектива" міського плацу дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" та ШКП "Бізнес-інкубатор" КСЗШ №9.
Засідання  на тему "Підприємницькі стратегії успішного розвитку малого бізнесу" проходило дуже жваво і цікаво.
Із захопленням члени клубу слухали практичні поради від почесної гості, приватного підприємця Лемиш Валерії, яка є представником польської діаспори в м.Кривому Розі.

             Робочі моменти зустрічі, вправа "Ціль"


Краса і чарівність  - теж важливі для бізнесу!!!
Ми готові до ринкових відносин

                                                        Свідком та учасником       подій була Ваша
 Світлана Кушнікова
                                

ЗВІТ № 6


 25 вересня 2013 р. пройшло засідання шкільного клубу підприємництва "БізнесОк". Все пройшло у надзвичайно енергійній, жвавій, цікавій обстановці. Бізнес-тренінг із метафоричною назвою "Час обирає нас" також відвідали завідувач методичним кабінетом відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради Світлана Станіславівна Канівець, викладач економічних дисциплін Євген Миколайович Глазирін, заступник директора з науково-методичної Катерина Іванівна Петренко, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Миколаївна Хапугіна. Тренери-опікуни ШКП  - пр. психолог Олена Миколаївна Сушко та вчитель економіки Ірина Вікторівна Присяжна. Почесні гості разом із всіма учасниками приймали активну участь у тренінгу.


Презентаційний виступ членів ШКП "БізнесОК" Охріменко Юлії , Зубрицької Анастасії, Піддубної Кристини, Онищенко Анастасії. Вони є ведучими  рубрики "Економічний словник". Онищенко Настя виступила зі своєю презентацією "Ведучі фінансисти України" (завантажено в "Навчальних матеріалах" на блозі Ліцею природничо-науково навчання м.Жовті Води).

Василенко Валера та Іванов Олександр говрять про рекламу, зокрема рекламу нашого блога (про всі секрети блогівського піару на міні-блозі хлопців, який прикріплений до головного блогу ШКП "БізнесОК").


                       Робочий момент бізнес-тренінгу
                                                                                    Вправа "Туристичний бізнес"                                 У колі однодумців завжди панує порозуміння і підтримка!
                            Фото на згадку. Ось такі вони, члени шкільного клубу "БізнесОК"!!!                                                                                                                  
                                                                                                 Свідком та                                                                                                   учасником подій була Ваша
                                                                                                 Світлана Вікторівна
ЗВІТ № 7
                   


 
     30 вересня 2013 року відбулося засідання шкільного клубу підприємництва "Вільний політ". Тема для спілкування звучала як "Стратегії розвитку підприємницької діяльності". Клубівці запропонували обговорити логотип "Вільного польоту". Чудові асоціації лунали з вуст молодих підприємців.
 Ніхто не помітив як швидко сплинув час. А на останок, кожний клубівець мав можливість задати запитання про економічну гру "Cash flow", яка викликала цікавість у юних підприємців. Чекають її з нетерпінням, для практичного закріплення компетентностей підприємця.


                                                   Свідком та учасником подій була Ваша
                                                                                            Світлана КушніковаЗВІТ № 8

07 жовтня 2013 року відчинив свої двері для знайомства шкільний клуб підприємництва "ТРІУМФ" НВК "Ліцей - спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №10" м. Марганця. Приємні години спілкування з членами клубу згадуються до сьогоднішнього дня. І тема для обговорення була цікавою: "ПІДПРИЄМЕЦЬ-ПІДПРИЄМНИЦТВО".
 Під час засідання клубу кожень учень міг вільно висловлювати свою думку. Панував здоровий психологічний клімат. Між учнями продуктивно проходили дебати, що викликало купу позитивних емоцій.


                                  
 Економічна гра "Cash flow", про яку я розповіла учням дуже зацікавила юних підприємців. А тому, вони з нетерпінням чекають на нове навчання! 

                                                                 Робота в малих групах
                                                

                                                                Свідком та учасником подій була  Ваша
                                                                Світлана Кушнікова
ЗВІТ № 9

10 жовтня 2013 року нарешті відбулося довгоочікуване перше засідання клубу підприємництва "Джентельмени успіху". До складу клубу входять юнаки
І-го та ІІ-го курсу Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти. Вправа на знайомство "Не хочу хвалитися, але я дуже добре вмію..." згуртувала клубівців та дала можливість дізнатися один про одного. Опікуни клубу підприємництва Валентина Мамчур та Аліна Павлюк допомагали кожному презентувати себе. Перше засідання дуже відповідальне, тому, що потрібно стратегічно прорахувати кожний хід у роботі, який приведе до перемоги. Звучали креативні ідеї від молодих людей і так було приємно, що вони готові до здорової конкуренції.


Цей проект зацікавив юних підприємців, а тому вони налаштовані на перемогу! Розповідь про економічну гру "Cash flow" теж була приємною несподіванкою для клубівців. Вона викликала економічну цікавість та велике бажання грати в неї! Тому чікають з нетерпінням мого наступного візиту з грою!      
                                                   Свідком та учасником подій була Ваша
                                                              Світлана Кушнікова
ЗВІТ № 10


15 ЖОВТНЯ 2013 РОКУ В КОЛІ ДРУЗІВ ЗІБРАВСЯ ШКІЛЬНИЙ КЛУБ ПІДПРИЄМНИЦТВА "МАКІВКА" ТОМАКІВСЬКОЇ ЗОШ №2.


ОПІКУНИ ШКП ІРИНА ГОРБ ТА ВІТА МАРТИНОВА ОБРАЛИ ЦІКАВУ ТЕМУ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ

"МИ-КОМАНДА".

ЮНІ ПІДПРИЄМЦІ ВЛАШТУВАЛИ МУЗИЧНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ СВОГО ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА. З ЯКОЮ ПОВАГОЮ ТА ПІДТРИМКОЮ ГОВОРИЛИ УЧНІ ПРО СЕБЕ ТА СВОЇХ ОПІКУНІВ!!! 

 ПСИХОЛОГІЧНА ВПРАВА "КЛУБОК ДУМОК" ЯКА ПОЧИНАЛАСЯ СЛОВАМИ: "Я ПОВАЖАЮ СЕБЕ. Я ПОВАЖАЮ ТЕБЕ. Я ПОВАЖАЮ ВАС" ОБ'ЄДНАЛА НАС МІЦНИМ ПАВУТИННЯМ І НАПРАВИЛА НА РОЗДУМИ, НАСКІЛЬКИ КОМФОРТНО КОЖНОМУ У ЦІЙ КОМАНДІ, І ЧИ ВАЖЛИВА ПОВАГА У ФОРМУВАННІ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ТА ПАРТНЕРСЬКИХ ВЗАЄМОВІДНОСИНАХ. СПОДОБАЛАСЯ КЛУБІВЦЯМ ВПРАВА "ПОДАРУНОК ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦЯ". ТВОРЧО ТА ЕМОЦІЙНО ВИКОНУВАЛИ, ПРЕЗЕНТУВАЛИ І ОБГОВОРЮВАЛИ. ДІТИ ВИСЛОВИЛИ СВОЇ ДУМКИ І ПІДКРЕСЛЮЮ, НЕ ПОРУШУЮЧИ ПРАВА ОДИН ОДНОГО. ЦЕ ПРОСЛІДКОВУВАЛОСЯ ПІД ЧАС КОЖНОГО ВИСТУПУ. МОЛОДЦІ!


  А НА ОСТАНОК, ОБ'ЄДНАВШИСЬ У ДРУЖНЄ КОЛО, МИ ПРОСПІВАЛИ КЛУБІВСЬКИЙ ГІМН. ПІСЛЯ ЧОГО, МОЛОДІ ПАТРІОТИ З ПОВАГОЮ ТА ГОРДІСТЮ ВИСЛОВИЛИ СВОЄ РОЗУМІННЯ, ЩО ДЛЯ НИХ ШКІЛЬНИЙ КЛУБ ПІДПРИЄМНИЦТВА. І Я ЗРОЗУМІЛА ОДНЕ - КОМАНДНИЙ ДУХ ЗГУРТУВАВ ЇХ У ОДНУ СПРАВЖНЮ РОДИНУ, ДЕ КОЖНОГО ЧУЮТЬ, РОЗВИВАЮТЬ І ПОВАЖАЮТЬ ЯК ОСОБИСТІСТЬ. ТОМУ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВІД МЕНЕ ТА ЧЛЕНІВ КЛУБУ ОПІКУНАМ ІРИНІ ГОРБ І ВІТІ МАРТИНОВІЙ . ТАК ТРИМАТИ І ПЕРЕМАГАТИ!!!

 

 Свідком та учасником подій була Ваша
Світлана КушніковаЗВІТ № 11

24 жовтня 2013 року свої двері гостинно відкрив ШКП "Бізнес-інкубатор" Криворізької спеціалізованої школи №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов.
Вже традиційним став Великий економічний урок з підприємництва "ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК", який проходить у рамках традиційного шкільного свята "ДЕНЬ ШКОЛЯРА".
"Світ на смак: галопом по Європі" - під таким гаслом проходило свято!Творчі захисти блюд, які повинні відповідати обраній тематиці, вразили своєю різноманітністю та різнобарвністю!


Кожного року при проведенні шкільного ярмарку, кожен клас змагається не тільки за найбільший дохід, а й за 1 місце у номінації "Найкращий бізнес-план".
Найкращий бізнес-план малого підприємства 11 класу, над яким працювали члени ШКП - Цапіна М, Костенко В., Кочнєва І., Мамедов Е., Назаренко М. Доказом цього було відкриття шкільного кафе, яке і стало кульмінацією свята!
СТРІЧКУ ПЕРЕРІЗАНО! ВПЕРЕД, ЮНІ ПІДПРИЄМЦІ!

А ось такі красені обслуговували відвідувачів

Збір та підрахунок коштів - це результат практичної реалізації бізнес-плану. УРА! Прибуток Є!!!   

Найприємніший момент отримання прибутку!!!
Відвідайте блог ШКП "Бізнес-інкубатор"
 і детальніше ознайомитеся з цікавинками вдалого і класного Великого еконоічного уроку
"Шкільний ярмарок".
КЛУБІВЦІ, ВИ МОЛОДЦІ!!!

Свідком та учасником подій була ВашаСвітлана Кушнікова
                                            

ЗВІТ № 12

04 листопада 2013 року шкільний клуб підприємництва "АКАДЕМІЯ УСПІХУ"
http://lili7777.blogspot.com зібрався на чергове засідання "Підприємницька ідея: механізм генерування". Гаслом зустрічі було: "Зібратися разом- це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх!" Дуже вдало підібрані слова! Саме в такій атмосфері і відбувалася командна робота, робота в малих групах, презентації.
 Започаткування підприємницької діяльності здійснюється відповідно до певної технололгії створення бізнесу, що є специфічно для кожного конкретного випадку і залежить від сфери вибраної діяльності. Члени клубу спробували проаналізувати основні правила технології і розмістити їх у хронологічному порядку.
А створення власної бізнес-ідеї закрутило юних підприємців у вихрі майбутнього бачення власної справи. Презентації викликали позитивний емоційний дух команди!!!  Свідком та учасником подій була Ваша Світлана КушніковаЗВІТ №13

13 листопада 2013 року на славетну козацьку землю завітав почесний гість - ректор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, головний координатор українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва" в Україні
                               РОМАН БОГДАНОВИЧ ШИЯН !!!

Так зустрічає Томаківка гостей !!!
  Творчою і яскравою була презентація шкільного клубу підприємництва "МАКІВКА". Під музичний супровід клубівці повідали про свої уподобання і захоплення, важливість клубу у їхньому шкільному житті, використання ІКТ в економічній освіті.

Краса врятує світ!

  Бажання застосовувати теорію на практиці у своєму місцевому середовищі створює можливість багатосторонньо вирішувати різні аспекти діяльності та удосконалення стратегії. Роман Богданович прокоментував, шо використання інтерактивних ігор на засіданнях ШКП, сприяють розвитку фінансового мислення. А це є найліпшим методом удосконалення підприємницької компетентності.
                                                                                Свідком та учасником подій була Ваша Світлана Кушнікова 
 


 ЗВІТ №14


Протягом минулого тижня на базі КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій» та НВК ТЕЛ №61 м. Дніпропетровська були проведені чергові заняття шкільних клубів підприємницької діяльності, які відвідав Андрій Скоробогатов.
18 листопада 2013 року на базі Центру науково-технічної творчості відбулось заняття за темою "Аукціон", під час якого учні змогли ознайомитися з процедурою та економічним зиском проведення подібних заходів.
22 листопада 2013 року на базі Техніко-економічного ліцею №61 проведено заняття з теми "Складові підприємницької етики", на якому учасників клубу ознайомили з моральною стороною поведінки суб’єктів господарської діяльності, впливом на інших членів суспільства, відповідальністю за прийняті рішення.

Викладачі навчальних закладів провели заняття на високому рівні, відчувалась зацікавленість учнів у роботі клубів.
ЗВІТ №15


Конкурс на найкращий логотип Шкільного клубу підприємництва
серед загальноосвітніх закладів України,
котрі беруть участь в українсько-польському проекті
«Шкільна академія підприємництва»


Назва ШКП
Навчальний заклад
Керівники ШКП
Посилання на блог
 Дніпропетровська область
1.
«Маківка»
Томаківська ЗОШ №2 Томаківського району
Ірина Горб
Віта Мартинова
2.
«Крок до успіху»
КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій»
Марина Бабець
Валентина Янченко
3.
«Вільний політ»
НВК ТЕЛ №61м. Дніпропетровська
Наталія Лях
Олена Андрущенко
4.
«Перспектива»
ПНЗ МПДЮТ «Горицвіт» м. Кривий Ріг
Аліна Вишенська
Вікторія Кравченко
5.
«Академія успіху»
КЗО «Привільнянська СЗШ» Солонянського района
Лілія Сокур
Ірина Бойда
6.                   
«Бізнес-інкубатор»
Криворізька ССЗШ №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов
Ірина Подзолкова
Ірина Коваленко
7.                   
«Бізнес ОК»
Ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води
Ірина Присяжна
Олена Сушко
8.                   
«Вектор»
ДПТНЗ «Дніпропетровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу»
Тамара Кузь
Ірина Костенкова
9.                   
«Джентельмени успіху»
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти
Валентина Мамчур
Аліна Павлюк
10.                
«Тріумф»
НВК- «Ліцей №10» м. Марганця
Ольга Вітько
Координатори  проекту                            Андрій Скоробогатов

Світлана Кушнікова

4 коментарі:

 1. Дуже гарний та грандіозний проект!!!Дуже раді бачити знову знайомі та приємні обличчя колег! Дякуємо за ефективне та корисне навчання.

  ВідповістиВидалити
 2. Шановні координатори та колеги! Приємно знову переглянути сторінки бойової слави. Сподіваємося на позитвні результати роботи та перемогу нашої області в конкурсі блогів!. Бажаємо всім натхнення, впевненості, приходу цікавих ідей! зЗ початком нас!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Захлиснула приємна ностальгія...Хотілося б незабаром побачитися в повному складі за грою "Кеш-флоу":)

  ВідповістиВидалити
 4. Вже в котрий раз переглядаючи цю сторінку піймала себе на думці про грандіозність проекту. А головне - діти щиро зацікавлені !!! Натхнення колегам. здоровя, а організаторам - бажання продовжити цей проект!

  ВідповістиВидалити