вівторок, 26 листопада 2013 р.

        Сьогодні, 
   26 листопада
    святкує свій 
День народження
опікун шкільного клубу підприємництва "БІЗНЕС-ІНКУБАТОР"
Криворізької спеціалізованої школи
 № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов

            ПОДЗОЛКОВА ІРИНА  АНАТОЛІЇВНА
      Дніпропетровщина щиро вітає  нашу   
                        Іриночку!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!!!

Відвідайте блог шкільного клубу підприємництва "БІЗНЕС-ІНКУБАТОР" - це найкращий подарунок від Вас !

                  http://ksh9.blogspot.com

 

                                                                    

3 коментарі:

  1. Іро, вітаю з Днем народження! Бажаю успіхів, великих досягнень, надійних партнерів, щоб завжди збувалися мрії, щоб ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а друзі та колеги приносили лише добрі і радісні новини!!!

    ВідповістиВидалити
  2. З Днем рождения!!!Желаем счастья и здоровья, чтоб наслаждаться век любовью!!!)))

    ВідповістиВидалити
  3. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт із паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

    ВідповістиВидалити