середа, 6 листопада 2013 р.В центрі с. Привільне, Солонянського району розташована двоповерхова красуня школа  на клумбах якої, осінні квіти прикрашають і зігрівають затишне шкільне подвір'я. 
04 листопада 2013 року шкільний клуб підприємництва "АКАДЕМІЯ УСПІХУ"
                                    http://lili7777.blogspot.com
зібрався на чергове засідання "Підприємницька ідея: механізм генерування".  Гаслом зустрічі було: "Зібратися разом- це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх!" Дуже вдало підібрані слова! Саме в такій атмосфері і відбувалася  командна робота, робота в малих групах, презентації.

Засідання відкрила опікун ШКП Бойда Ірина Григорівна, яка
надихнула своїх клубівців на продуктивну співпрацю і створила затишну психологічну атмосферу.
Методом мозкового штурму  склали портрет ідеального підприємця. Ідеї кружляли в аудиторії, бо кожен мав нагоду висловити своє бачення на це завдання!
Підсумував все вищесказане приватний підприємець Олійник Олександр Валентинович. Як практик, він наголосив на важливих якостях підприємця і привів безліч прикладів з  підприємницького життя.

 Велику увагу приділили технології створення власної справи. Це її запуск, старт, вихід на "стаціонарну орбіту". Бо як свідчить досвід, більше половини спроб створення фірм безуспішно завершується вже на початку стадії.

Започаткування підприємницької діяльності здійснюється відповідно до певної технололгії створення бізнесу, що є специфічно для кожного конкретного випадку і залежить від сфери вибраної діяльності. Члени клубу спробували проаналізувати  основні правила технології і розмістити їх у хронологічному порядку.
А створення власної бізнес-ідеї закрутило юних підприємців у вихрі майбутнього бачення власної справи. Презентації викликали позитивний емоційний дух команди!!!


                   
   "Коло побажань" об'єднало однодумців навколо великої мудрості "ЧИМ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ЗАВДЯКИ ВАМ ЗАЗНАЮТЬ РОЗВИТКУ, ТИМ ПОВНІШОЮ БУДЕ ВАША ВЛАСНА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ".Шкільний клуб підприємництва "Академія успіху"
Фото на згадку 
 

 Свідком та учасником подій
 була Ваша Світлана Кушнікова
Немає коментарів:

Дописати коментар