четвер, 31 жовтня 2013 р.

         Сонячного осіннього  дня
         24 жовтня 2013 року 
по-особливому  виспівували  пташки на Криворіжжі, бо у своїх стінах з ароматною щедрістю зустрічав гостей  шкільний клуб підприємництва
                   "БІЗНЕС-ІНКУБАТОР"
http://ksh9.blogspot.com
Криворізької спеціалізованої школи № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов Криворізької міської ради. Вже традиційним став Великий економічний урок з підприємництва "ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК", який проходить  у рамках традиційного шкільного свята "ДЕНЬ ШКОЛЯРА".
Приємно, що клубівці приймали найактивнішу участь у підготовці та проведенні цього заходу!!!  Лідер ШКП  Цапіна Марія з чарівною посмішкою на обличчі керувала важливими етапами економічного буму, який накрив всіх учасників навчально-виховного процесу: батьків, вчителів, учнів!!!

Відчуття командного духу ні на хвилину на залишало мене!!! Це словами не передати! Крокуючи коридорами школи, зустрічалися привітні учні, яким хотілося, щоб саме їхні кулінарні шедеври були найсмачнішими і користувалися попитом у покупців! А тому  продавці  намагалися  задовольнити вкусові потреби кожного, хто підходив до їхньої торгової точки!  "Світ на смак: галопом по Європі" - під таким гаслом проходило свято!


Творчі захисти блюд, які повинні відповідати обраній тематиці, вразили своєю різноманітністю та різнобарвністю! Товарний вигляд продукції викликав велике бажання скуштувати і купити ВСЕ! Оригінальність назв цінників вдало поєднувалася з культурою обслуговування відвідувачів.
Кожного року при проведенні шкільного ярмарку, кожен клас змагається не тільки за найбільший дохід, а й за 1 місце у номінації "Найкращий бізнес-план". Починаючий підприємець в першу чергу повинен зрозуміти необхідність створення бізнес- плану. Розуміння того, чого він хоче досягти і якими методами буде досягнуто його мети. Найчастіше, непередбачувані труднощі в процесі реалізації проекту можуть підірвати бажання підприємця діяти і йти вперед. Саме план дій, прописаний в бізнес -плані допоможе позбавиться від проблем. Найкращий бізнес-план малого підприємства 11 класу, над яким працювали члени ШКП  -   Цапіна М, Костенко В., Кочнєва І., Мамедов Е., Назаренко М. Доказом цього було відкриття шкільного кафе, яке і стало кульмінацією свята!
 Почесно перерізати стрічку на відкритті кафе  довірили директору школи
ЛОЗІВЕЦЬ Інессі  В'ячеславівні та координатору КУШНІКОВІЙ Світлані Вікторівні
 
 

                  Ось такі офіціанти обслуговували відвідувачів
Перші замовлення

Збір та підрахунок коштів - це результат практичної реалізації бізнес-плану. УРА! Прибуток Є!!!  

 Член ШКП "Бізнес-інкубатор" Коцуб Вікторія і я задоволені прибутком!!!
  Добігав кінця вдалий бізнес-проект "Шкільний ярмарок".  Поспілкувалися з клубівцями про переваги такого заходу, який дає можливість в шкільній практиці розвивати  професійну активність та підприємливість.
Спасибі за це директору школи Лозівець Інессі В'ячеславівні та опікунам ШКП Коваленко Ірині,
                                               Подзолковій Ірині.   Молодці!!!
        І на згадку про нашу зустріч традиційне ФОТО.
 


 Свідком та учасником подій
була Ваша Світлана Кушнікова 
                                             


 

6 коментарів:

 1. Молодці, колеги! Гарна задумка, насичена програма! Ярмарок вийшов вдалим!

  ВідповістиВидалити
 2. Молодці! Прибуток+задоволення=успіх)))

  ВідповістиВидалити
 3. Дякуємо всім, хто відвідує наш блог. Дякуємо організаторам українсько-польського проекту "ШАП-2" за можливість показати наші досягнення, оскільки проект "Великий практичний урок" працює в школі давно. В цьому році вдалося його зробити ще й соціально-орієнтованим - кошти виділенні з виторгу на благодійність досягли 20%. Нашому координатору особлива подяка. Пані Світлана! Щиро вдячні за приїзд до нас, за підтримку і віру в наші сили!

  ВідповістиВидалити
 4. Дуже цікаво! Треба спробувати провести в нас в школі теж такий ярмарок!
  З повагою учасники ШКП школи №20 міста Житомира

  ВідповістиВидалити
 5. Добры дзень, усе, я Адрык Вадзім, які жыве ў горадзе Курган, хачу падзяліцца з вамі ўсім пра тое, як містэр Бенджамін дапаможа мне атрымаць крэдыт у 15 000 000,00 рублёў, каб пачаць сваю дастаўку харчовых напояў пасля таго, як я працую некалькі гатэляў тут, у Кургане, проста зарабляць на жыццё, але пры гэтым у мяне ўсё яшчэ ўзнікаюць цяжкасці з аплатай арэнднай платы, але я дзякую Богу, што цяпер я працую самастойна з 5 працаўнікамі, якія працуюць на маёй апецы. Проста, калі вы шукаеце фінансавую свабоду, я параю вам звярнуцца да містэра Бенджаміна з гэтым электронным лістом ніжэй і нумарам прыкладання. Lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740

  ВідповістиВидалити
 6. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт із паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

  ВідповістиВидалити