пʼятниця, 29 листопада 2013 р.

         29 листопада 2013 року на Дніпропетровщині відбувся  конкурс  "Найкращий  логотип шкільного клубу підприємництва"  серед навчальних закладів, які є учасниками  українсько-польського проекту "Шкільна академія підприємництва". 
.                                                                         Додаток 1

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ ЛОГОТИП ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, ЯКІ Є УЧАСНИКАМИ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ПРОЕКТУ
 «ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА»
1.                                                                                         1. Мета  та завдання
2.                                                                                                            1.1. Пошук  лаконічного графічного образу,  що тематично та символічно буде відповідати внутрішньому духу, меті та цілям шкільного клубу підприємництва, а також Проекту в цілому.
3.                                                                                                            1.2. Створення логотипу шкільного клубу підприємництва.
4.                                                                                                            1.3. Залучення уваги громадськості до діяльності, яку проводить шкільний клуб підприємництва.
5.                                                                                                            1.4. Формування позитивного сталого образу мережі шкільних клубів підприємництва.
6.                                                                                                            1.5. Створення інтернет вітрини Проекту  для віртуального  обміну інформації між шкільними клубами підприємництва України.
7.                                                                                         2. Творчі вимоги
8.                                                                                                2.1. В конкурсі беруть участь шкільні клуби підприємництва, які  впроваджують українсько-польський Проект в Україні.
9.                                                                                               2.2. Логотип відповідає естетичним нормам.
10.                                                                             2.3. Логотип містить у собі головні ідеї шкільного клубу підприємництва.
11.                                                                                    3. Технічні вимоги
12.                                                                                         3.1. Проект логотипу розміщений на блозі шкільного клубу підприємництва.
13.                                                                                         3.2. Зробити опис логотипу( що він означає) у довільній формі обсягом не більше однієї сторінки формату А4. Вказати інформацію про автора(ів) логотипу: ПІБ, навчальний заклад, поштова адреса та контактні дані.
14.                                                                                    4. Зобовязання
15.                                                                                                                                                                                                 4.1. Автор/автори надають право на використання логотипів шкільних клубів підприємництва у даному Проекті.

   Додаток 2
                                             СКЛАД ЖУРІ
обласного конкурсу  «Найкращий  логотип шкільного клубу підприємництва»  серед навчальних закладів, які впроваджують
інноваційний Проект «Шкільна академія підприємництва» 
Швидун Віктор Миколайович, завідувач кафедри управління загальноосвітніми навчальними закладами, декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних працівників Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  доцент, голова журі.
                                   ЧЛЕНИ ЖУРІ:

Федорченко Катерина Євгенівна, завідувач сектору позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Тухтарова Тетяна Карімжанівна, науковий співробітник НДЛ інтенсивного і дистанційного навчання кафедри управління інформаційними проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Голуб Олексій Юрійович, завідуючий НДВ інформаційних технологій та відкритих систем кафедри управління інформаційними проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.   
Яшина Олена Миколаївна, методист навчально-методичного відділу виховних технологій кафедри управління ЗНЗ Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Кулєшова Тетяна Вячеславівна, доцент кафедри філософії випереджаючої освіти та управління інноваційною діяльністю Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Коляда Ірина Григорівна, завідувач науково - дослідного відділу креативної освіти та координації науково-методичної роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 
                                                  
                            ОСЬ І ЛОГОТИП-ПЕРЕМОЖЕЦЬ

                                                                 
 Шкільного клубу підприємництва "БізнесОК" ліцею науково-природничого навчання  м. Жовті Води!
  

        

7 коментарів:

 1. Вітаємо з перемогою, шановний клуб: "БізнесОК"! Так тримати!

  ВідповістиВидалити
 2. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 3. Приєднуюся до привітань! Заслужена перемога.

  ВідповістиВидалити
 4. Вітаємо з перемогою!
  З повагою, учасники ШКП "Майбутнє починається сьогодні", м.Житомир.

  ВідповістиВидалити
 5. Дякуємо!!! Проект триває, бажаємо майбутніх перемог всім друзям-клубам, учням, опікунам!!!  ВідповістиВидалити
 6. Вітаємо! Полтавські ШКП теж Проводили конкурс. У вас круто!

  ВідповістиВидалити
 7. Я ЗАРАЗ ВИКОНАЮ ФІНАНСОВО ЗОБОВЛЕНО ПОЗИЦІЇ, ЯКУ Я ОТРИМАВ В LFDS. Я хотів би довести це до відома громадськості про те, як я вступив у контакт із паном Бенджаміном після того, як я втратив роботу і мені відмовили в позиці фінансова установа завдяки моєму кредитному рейтингу. Я не міг платити гонорар своїм дітям. Я відставав від рахунків, яких збирався викинути з дому через неможливість оплатити оренду житла. Саме в цей період мої діти були забрані у мене прийомною сім’єю. Потім я вирішив шукати кошти в Інтернеті, де я втратив 3670 доларів, які я позичив у друзів, і які я зірвав двома компаніями, що займаються позиками. Поки я не прочитав про: позику в Інтернеті (247officedept@gmail.com) десь в Інтернеті, все одно не переконав через те, що я пережив, поки мій родич, який є духовенством, також не повідомив мені про поточну схему позики в дуже низька відсоткова ставка 1,9 %% і прекрасні умови погашення без штрафу за невиплату платежу. У мене немає іншого вибору, ніж також зв’язатися з ними, що я зробив через текст + 1-989-394-3740, і містер Бенджамін відповів мені у відповідь. Цей день був Я найкращим і найкращим днем ​​у моєму житті, який ніколи не можна забути, коли я отримати кредитне попередження в розмірі 400 000,00 доларів США суми позики, на яку я подав заявку. Я ефективно використав позику для погашення боргів та започаткування бізнесу, і сьогодні я та мої діти такі щасливі та задоволені. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою: (247officedept@gmail.com) Довідкова лінія WhatsApptext: + 1-989-394-3740 Чому я це роблю? Я роблю це, щоб врятувати якомога більше тих, хто потребує позики, щоб не стати жертвою шахрайства в Інтернеті. Дякую і Бог благословить вас усіх, я Олександр Артем з горизонту парку до нашої ери, Україна.

  ВідповістиВидалити