понеділок, 10 червня 2013 р.

10 та 11 червня 2013 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводиться семінар для дев'яти  навчальних закладів області, які цього року візьмуть участь у міжнародному проекті "Шкільна академія підприємництва 2".
Перелік навчальних закладів:
- КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій»;
- ПНЗ МПДЮТ «Горицвіт» м. Кривий Ріг;
- Ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води;
- КЗО «Привільнянська СЗШ» Солонянського району;
- Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»;
- Томаківська ЗОШ № 2 Томаківського району;
- НВК ТЕЛ №61 м. Дніпропетровська;
- Криворізька ССЗШ № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов;
- СЗШ № 10 м. Марганцю.

Заняття проводять викладачі інституту Андрій Скоробогатов та Світлана Кушнікова.


Керівництво Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій відмовилось від подальшої участі у проекті, відзначаючи своє не бажання змінювати форми та методи викладання. Інші учасники з нетерпінням очікують на зустріч з польськими колегами у м. Херсон.

4 коментарі:

 1. Здорово! Молодці! Так тримати. У вас гарні учасники - лідери ШКП. Бажаємо успішної реалізації проекту. А ті, хто не зрозуміли переваг такого шляху формування підприємницької компетентності у старшокласників, згодом пожалкують. Будуть наздоганяти, але ті, хто сьогодні виявився більш відкритим до змін і сприйняли позитивно пропозицію включитись у проект, - будуть далеко попереду! Удачі вам, дорогі колеги! Леся і Ірина, Вінниця.

  ВідповістиВидалити
 2. Шановні викладачі Андрій та Світлана! Дякую за семінар!За короткий термін було надано велику кількість необхідної та корисної інформації, в доступній та цікавій формі. З нетерпінням чекаю продовження в Херсоні. З повагою Наталія Лях,Дніпропетровськ.

  ВідповістиВидалити
 3. Андрій і Світлана, привіт! У нас змінилась адреса блогу - http://sae-voipopp.blogspot.com/ Будь ласка, внесіть зміни у нашу адресу і будемо раді бачити Вас на нашому блозі :)

  ВідповістиВидалити
 4. Вітаємо з чудовим початком! Бажаємо успіхів в подальшій реалізації проекту!

  ВідповістиВидалити