пʼятниця, 19 липня 2013 р.

Шановні опікуни шкільних клубів підприємництва Дніпропетровщини!!! Я Вас вітаю і себе з тим, що  сьогодні мені вдалося зробити посилання на Ваші шкільні блоги. Це велика перемога! Не думала ніколи, що я  з цією чудо-комп'ютерною технікою домовлюся . Під час роботи рятувало одне - перед очима постійно була Ніна Дементієвська, яка навчала нас цієї "процедури" у Польщі. Тому підвести ні Вас, ні Ніну я немогла.  Спасибі, Ніна, за блогівське надихання, яке Ви зробили під час навчання у Сулеювеку!!! А тепер,хочу звернутися до своїх опікунів ШКП Привільнянської СЗШ  та НВК ліцей м. Марганця  -   АДРЕСИ БЛОГІВ ЧЕКАЮ З НЕТЕРПІННЯМ!!!
 

3 коментарі:

 1. Шановна Світлана Вікторівна! Дякую за привітання та підтримку під час створення блогу. Розумію вас, тому що сама з комп'ютером практично на "Ви". Та не має таких перешкод, які б не здолала тендітна українська жіночка, і ми з вами тому яскравий приклад.)))
  Р.S. А фото - супер!!!
  З повагою Наталья Лях.

  ВідповістиВидалити
 2. Світлана, мої вітання))) Як я тебе розумію! Я в Сулеювку теж не дуже була впевнена, що осилю цю процедуру - створення і ведення блогу. Але, як кажуть, очі бояться, а руки роблять. А твоєї делікатної наполегливості ще й не на таке вистачить! "Нам любое море по колено и любые горы по плечу" - где-то так...)))
  Леся Києнко-Романюк, Вінниця

  ВідповістиВидалити
 3. До речі, Світлана, раз ти уже така молодець, то зміни адресу нашого (Вінницького) блогу http://sae-voipopp.blogspot.com/ А то у Вас посилання на наш старий - недіючий блог)

  ВідповістиВидалити