пʼятниця, 20 вересня 2013 р.

                                                 УРА! УРА! УРА!
18 вересня 2013 року в м.Кривому Розі   на базі міського палацу дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" відбулося спільне засідання двох шкільних клубів підприємництва: бізнес-клубу "Перспектива" міського плацу дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" та ШКП "Бізнес-інкубатор" КСЗШ №9.
Засідання на тему "Підприємницькі стратегії успішного розвитку малого бізнесу" проходило дуже жваво і цікаво.

 Із захопленням члени клубу слухали практичні поради від почесної гості, приватного підприємця Лемиш Валерії, яка є представником польської діаспори в м.Кривому Розі.


З ентузіазмом члени клубу виконували творчі завдання
 

Радість за успіх завжди об'єднує однодумців в одну команду


 ВПРАВА "ЦІЛЬ" дала можливість кожному члену клубу усвідомити важливість домовленості між собою, при досягненні поставленої цілі Спасибі опікунам ШКП Вишенській Аліні (господарці заходу), Коваленко Ірині, Подзолковій Ірині за творчі підходи у вирішенні психолого-економічних завдань. Молодці!!!

Свідком та учасником подій була Ваша, Світлана Кушнікова,
а поруч зі мною член ШКП "Бізнес-інкубатор" Цапіна Марія

3 коментарі:

 1. Клас!!! Фотозвіт досить позитивний, сонячний! Дуже цікаво!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже сподобалося спільне засідання двох клубів! З першого погляду здавалося, що ми всі різні, що у нас майже нічого немає спільного, але при знайомстві- все стало на свої місця. Учасники бізнес клубу "Перспектива" - неймовірні, кожен з них по своєму цікавий, всі вони, як і члени нашої команди "Бізнес - інкубатор", люди досить творчі та обожнюють економіку!)

  Шкода, що час пролетів так швидко, правду кажуть, що з гарними людьми й час швидко проходить!)

  Хочеться подякувати Вам за таку можливість, познайомитися з новими цікавими людьми! Особисто мені дуже запам'яталися практичні поради пані Валерії, одне діло коли ти щось вчиш і думаєш, як воно буде на практиці, а друге, коли приходить досить незвичайна,креативна особистість, котра розуміється на тому, що вона каже, адже вона особисто є підприємцем. Це на стільки мене зацікавило, що одразу ж після спільного засідання клубів, я з Коцубою Вікторією побігли брати інтерв'ю у Лемиш Валерії для нашого блогу:)

  Сподіваємось на подальші зустрічі від яких, як і від цієї, буде океан емоцій та море сподівань!

  Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, ШКП ""Бізнес- інкубатор"

  ВідповістиВидалити
 3. Дійсно досить позитивно, жваво, а як захоплює!

  ВідповістиВидалити