пʼятниця, 13 вересня 2013 р.

ПРИВІТ ВСІМ ПРИХИЛЬНИКАМ НАШОГО БЛОГУ!!!
 ЯКЩО ВИ ЗАРАЗ ТУТ, ТО ВАМ ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ ПРО РОБОТУ, РОЗКВІТ, РОЗВИТОК ШКІЛЬНИХ  КЛУБІВ  ПІДПРИЄМНИЦТВА ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ.
11 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА "КРОК ДО УСПІХУ", ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.
Тема засідання: „Школа фінансового успіху”.
                  ОПІКУНИ КЛУБУ МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА І ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА  ЗАПРОСИЛИ НА ЗУСТРІЧ ЦІКАВУ, УСПІШНУ, ПІДПРИЄМЛИВУ БІЗНЕС-ВУМЕН - ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ БЛІНОВУ, ЯКА Є ЗАМІСНИКОМ КЕРІВНИКА НАПРАВЛЕННЯ "КРЕДИТНІ КАРТКИ ТА ЗАРПЛАТНІ ПРОЕКТИ" ПРИВАТБАНКУ.
ЦІКАВИЙ ДІАЛОГ ВІДБУВСЯ МІЖ ЧЛЕНАМИ КЛУБУ ТА ГОСТЕЮ. ОСОБЛИВО ЗАЦІКАВИЛА УЧНІВ  ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАРТКУ ЮНІОРА. НОСТАЛЬГІЧНІ СПОГАДИ ТЕТЯНИ МИХАЙЛІВНИ ПОВЕРНУЛИ  ЇЇ У ТОЙ ЧАС,  КОЛИ ВОНА ВІДВІДУВАЛА ЕКОНОМІЧНИЙ ГУРТОК "РЕФЕРЕНТ" У СТІНАХ ЦЬОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ.
                   ПСИХОЛОГІЧНА ВПРАВА "ПЕРШИЙ КРОК ВІД МРІЇ ДО БІЗНЕСУ" ПІДШТОВХНУЛА  ЧЛЕНІВ КЛУБУ ДО РОЗДУМІВ ПРО СВІЙ МАЙБУТНІЙ  БІЗНЕС.

ОСОБЛИВО ТВОРЧОЮ БУЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ УЧНІВСЬКИХ РОБІТ. ПАНУВАЛА ПРИЄМНА І
ЗАТИШНА АТМОСФЕРА. ТОМУ КОЖНИЙ УЧАСНИК  БЕЗ СОРОМУ ДІЛИВСЯ З ПРИСУТНІМИ СВОЇМИ МРІЯМИ. А ЦЕ ЗДОРОВО, КОЛИ ДІТИ ДОВІРЯЮТЬ ОДИН ОДНОМУ!!!


РОБОТА ШКІЛЬНОГО КЛУБУ ПІДПРИЄМНИЦТВА "КРОК ДО УСПІХУ" НАБИРАЄ ОБЕРТІВ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ. ПЕРЕГЛЯНУВШИ БЛОГ ЦЬОГО КЛУБУwww.docntt1.blogspot.com., ВИ ПОБАЧИТЕ, ЩО ЖИТТЯ ВИРУЄ!!!
                    А СВОЮ ЗУСТРІЧ, МИ ЗАВЕРШИЛИ ОСЬ ТАК!!!


                   СВІДКОМ ТА УЧАСНИКОМ ПОДІЙ БУЛА ВАША, СВІТЛАНА КУШНІКОВА
  

7 коментарів:

 1. Вітаю Вас, Світлано Вікторівно! Рада побачити колег Марину і Валентину!Робота клубу б'є ключем! Так тримати!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Светик!
  Мы равняемся на вас!!!
  Вы - наш повод стать лучше:)))

  ВідповістиВидалити
 3. Шановні колеги! Вітаємо усіх з початком роботи шкільних клубів підприємництва та бажаємо успіху!


  ВідповістиВидалити
 4. Вітаю Дніпропетровську Академію Підприємництва! Ваші публікації надихають на активність і оптимізм. Рада знову зустрітись з вами на сторінках блогу.Троіцька Марина

  ВідповістиВидалити
 5. Шановні координатори!!! Зустріч 18.09.13 залишила найприємніші спогади і вогник в очах учнів!!! Кращої оцінки нашої роботи годі й шукати. Плануємо вас запросити знову. Незабаром відбудеться "Шкільний ярмарок" в рамках традиційного свята "День школяра". ШКП створив можливість додати свіжості в багаторічний проект "Фінансової незалежності" який понад 10 років працює в нашій школі (ще з часів проекту Джуніор Ечівмент Україна). Наразі клубівці спільно з шкільним самоврядуванням готують кардинальні зміни. Ось воно як - дивіться на нашому блозі в розділі "Є ідейка".

  ВідповістиВидалити
 6. http://ksh9.blogspot.com/ - Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг ШКП "БІЗНЕС-ІНКУБАТОР"

  ВідповістиВидалити